Spagyrická sada sedmi pleťových krému dle planetarních kvalit

Všichni si už dnes uvědomujeme působení Slunce a Měsíce na naší bytost. Málo kdo už vnímá působení ostatních planet ne jen na naší jemnější část ale i na celkový běh času. Tak jako planety působí na nás, tak se zobrazují v rostlinách, jak v barvě a tvarů květů a listů, tak i kořenů. Zobrazují se také i v její účinnosti. Výpovědní hodnotu pro nás také má konzistence, chuť a pach, místo výskytu, doba květu a zrání plodů. Podstata rostlin se nám postupem času zjevuje na mnoha úrovních, pokud je ustavičně zkoumáme.

Každý den má svojí planetární kvalitu, která se periodický po týdnu střídá. Z planetárních názvů, vznikly i názvy jednotlivých dnů v týdnu.

Tak jako by nám stejná polévka  třetí den už nechutnala, protože nejen chuťové buňky  ale i fyzické tělo, už nasycené stejnými látkami, by jí odmítalo, jediný pleťový krém by po několika dnech používání, neplnil svůj účel.

Kromě toho, Záměrem bylo zvědomnit si život, spojit se s každým a se vším. Pocítit v Sobě Svět a najít se opět v něm skrze "oddělovací orgán", skrze kůži, skrze dotek.

V každém jednotlivém pleťovém krémů jsou oleje, výtažky a esence, ve kterých se zrcadlí planety dominující jednotlivým dnům. Vůně je pak cestou k podvědomí i k paměti a reakce našeho čichu ukazuje na hlubší vnímání planetarní kvality v nás.

Rozlišovací schopnost a citlivost ve vnímání planetárních kvalit jednotlivých dnů v týdnu si může vypěstovat každý člověk, který v sobě má touhu k poznání a pochopení.

A pokud pomineme duchovní aspekt KOSMEtiky a zaměříme pozornost na hmotné složení spagyrických pleťových krémů, zjistíme jistou podobnost v hraničních složkách , tj. emulgačním systému sestaveného z emulgátorů z oliv, glycerolu a vyšších mastných kyselin, lecitinu a xantanové pryskyřice. Tyto jsou šetrně vyrobeny z přírodních zdrojů a v této kombinací jsou schopní do sebe navázat dle aktuální potřeby naší pletí další potřebnou vodu či náš oblíbený olej. Díky tomuto flexibilnímu emulgačnímu systému, všechny pleťové krémy ze spagyrické týdenní sady může používat každý "typ" pokožky a bez ohledu na věk. Profil mastných kyselin, vitaminů a dalších prospěšných látek v použitých olejích a máslech je pečlivě dlouhé roky sestavován tak, aby jejích zastoupení v jednotlivém přípravku bylo optimální. Kvalita jednotlivých ingrediencí je v současné době na nejvyšší možné úrovni. Díky tomu, že byly vyrobené z mé vlastní touhy poznat svět a sebe skrze rostliny, alchymistickou techniku-spagyrii a dynamizací  pro mne a mojí rodinu, spontánně se rozšířovali z úst do úst několik let, plní harmonizační a poznávací pouť.

Tak, jak lásky jsem schopná ke svému vnitřnímu dítěti, tak pro všechny muže a ženy, kteří mají v sobě touhu k pochopení a poznání, pomůžou k uvědomělejšímu a harmoničtějšímu životu. Vedlejším efektem bude pouze krásná, vyhlazená a zdravá pokožka.

Planetární disk, na kterém je sada položena se skládá z přesně vytvořených koleček podle posvátné geometrie. V každém kolečku pro jednotlivý krém je planetární pečeť, podle Dr. Rudolfa Steinera.

Ať nám poslouží k Pravdě a Dobru!

Videoklip ještě nemáte