Místo inspirace kousek od laboratoře

O nás..

 

 

 

1. Jsme ryze česká společnost, všechny naše přípravky vyrábíme v čistém prostředí s plnou odpovědností.

 

2. Naše výrobky neobsahují žádné parabeny, silikony a syntetické látky a nejsou testovány na zvířatech.

 

3. Nasloucháme vašim potřebám a vyhrazujeme si čas na vaše otázky k našim produktům.

 

4. Účinky výrobků pečlivě sledujeme na našich dlouholetých klientech.

 

5. Garance maximální spokojenosti našich zákazníků je naše priorita.

 

6. Z každého přípravku věnujeme pět korun neziskové společnosti na chov koní.

 

7. Ve vytváření zisku se řídíme etickými a morálními hodnotami, jako je spravedlnost, fair trade, spolupráce a hledáme vzájemné prospěchy. Máme vizi spravedlivější a humánnější ekonomiky, která respektuje lidskou důstojnost, ekonomiky ve službách člověka, protože pravé bohatství, je to, které roste, když je sdíleno.

 

Naše logo

Spirála loga společnosti BIORYTMUS symbolizuje lidský vývoj, který probíhá v pravidelných cyklech a v závislosti na prostředí, ve kterém žijeme. Vždy, když odvedeme určité úsilí na své cestě, přichází čas „odměn“, klidu a uvolnění. Vše je uzavřeno v nedokončeném kruhu, který představuje přítomnost a současně nikdy nekončící vývoj.

Předchůdce výroby SPAGYRICKÉ BIO KOSMETIKY byla RYTMICKÁ KOSMETIKA

 RYTMICKÁ KOSMETIKA je unikátní metoda péče o tělo, která respektuje přírodní rytmy (roční období, měsíční fáze a astrologická znamení) a zdravotní stav ošetřovaného. Její nedílnou součástí je komplexní příprava celého těla na kosmetické ošetření. V průběhu této fáze se pravidelně střídají teplo a chlad, tma a světlo, pohyb a klid, což umožní přivést naše tělo a mysl do rovnováhy a připravit ho k přijetí kosmetické péče.

 

 

 

Celková procedura má svůj specifický postup - začíná od nohou, přes břicho, ruce, krční páteř, pokožku hlavy, obličej a končí v oblasti prsou. Nejdříve je prováděna stimulace lymfatického systému masáží, s použitím spagyrických esencí a esenciálních olejů. Pak následuje kosmetické ošetření pokožky obličeje, krku (dekoltu) a rukou. V závěrečné části je prováděna aktivizace organismu stimulací nervových zakončení za použití rytmické masáže, zpočátku vyšším tlakem, postupně ustupujícím až k hlazení. V této fázi jsou použity odlišné spagyrické esence, esenciální oleje a polodrahokamy, než na počátku ošetření. Tento postup umožňuje dosáhnout celkového uvolnění mimiky obličeje. Společně s pečlivě vybranou kompozicí ingrediencí odpovídající momentálním potřebám pleti jsou vytvořené vhodné podmínky pro krásnou pleť.

 

 

Tato metoda kosmetického ošetření pleti má i duchovní rozměr: jejím cílem je umožnit ošetřovanému rozpomenout se na původní první kontakt, který jsme zažili po svém příchodu na Zem. Umožňuje mu vnímat svou Podstatu skrze dotek, vnímat své oddělení a zároveň harmonické spojení s Celkem.

.

O mně

Narodila jsem se v Sarajevu v roce 1970. Už v pěti letech jsem našla zalíbení ve svých „prvních kosmetických službách“ (masáže a líčení). Objekty mé péče tehdy nebyly panenky, ale mé tety a sestřenice. Vzorem mi byla babička bylinářka, která mě zasvěcovala do tajemství rostlin. Přestože jsem vyrůstala v láskyplném rodinném prostředí, tehdejší ateistické přesvědčení rodičů neposkytovalo dostatečný základ pro mé hlubší pochopení souvislostí života a pro dosažení pocitu celistvosti, proto jsem odpovědi na své otázky začala hledat v přírodě.

 

V období dospívání jsem si plně uvědomila a postupně rozvíjela svou skutečnou zálibu - zkrášlovat a uklidňovat dotekem, projevující se skrze kontaktní a bezkontaktní masáž. Tuto schopnost jsem dále rozvíjela studiem literatury a následným praktikováním.

 

Na střední zdravotní škole (obor farmacie a kosmetika) jsem jevila zájem spíše o praktické dovednosti v kosmetickém salonu a lékárně. Po úspěšném ukončení střední školy u mě převládla touha uchopit logické myšlení skrze měřitelné a hmatatelné. To bylo důvodem začátku studia na přírodo-matematické univerzitě v Sarajevu, obor chemie. Když v roce 1992 vypukla v Sarajevu válka, byla jsem ve třetím ročníku studia. Na žádost rodičů a na pozvání českých přátel jsme v dubnu 1992 s bratrem opustili domovinu a odešli do Prahy. V září 1992 jsem byla přijata na VŠCHT v Praze a v roce 1997 jsem promovala.

 

Během let své kosmetické praxe jsem postupně rozvinula bezkontaktní masáž a techniku rytmické kosmetiky, které se staly základem mého kosmetického ošetření.

 

S narozením syna přišel do mého života nový vítr. Během prvních dvou let mateřství jsem většinu volného času trávila v lese, kde jsem nacházela inspiraci pro svou novou práci: míchání a vývoj vlastních emulzí. Současně jsem se intenzivně zabývala studiem spagyrie /alchymistická technika oddělování a znovu-spojování čistých rostlinných částí, čímž se dosáhne maximálního účinku při využití rostliny/ od těch nejlepších učitelů. Své klientky jsem začala ošetřovat kosmetickými přípravky, které jsem jim míchala přímo na míru. Trvalo další dva roky, než se mi podařilo zkompletovat všechny ingredience z různých koutů světa a pořídit speciální aparatury (váhy, pH-metr, laboratorní nádobí, včetně přípravy geomantické laboratoře a výroby alchymistické pece). A dnes jsou výrobky v té nejlepší možné kvalitě připraveny pro všechny, na které moje ruce nestačí…….

 

Výrobky Spagyrické bio kosmetiky společnosti Biorytmus i specifická metoda ošetření pleti Rytmická kosmetika jsou plodem mého celoživotního úsilí a tvořila jsem je celým svým srdcem. Sdílejte, prosím, své zkušenosti a dojmy z naší kosmetiky i ty, které získáte v rámci kosmetického ošetření metodou Rytmické kosmetiky. Vaše podněty jsou pro mne cenným zdrojem informací a inspirací pro další práci.

 

S úctou a láskou

 

Edina

Děkuju mojí rodině, že mi umožnili tvořit pro Lásku z Lásky k Sobě, ke Stvořiteli a k Vám